Новости компании

73 Cover OUTОднією з головних проблем поводження з відходами в населеному пункті є правильний поділ побутових відходів (ТПВ), що дозволяє переробити їх більш якісно, з меншими витратами енергії, часу і людського ресурсу і, що важливо, отримати на виході більш якісні продукти вторинного використання. На нашу думку, правильним рішенням даної задачі є роздільний збір побутових відходів кожним мешканцем країни.

Від 10 до 50% жителів Києва (залежно від району проживання) готові, в тій чи іншій формі, розділяти сміття в домашніх умовах. Це наводить на думку про необхідність проводити просвітницьку роботу і створювати умови, забезпечуючи місця тимчасового зберігання роздільно зібраних побутових відходів на прибудинкових територіях. За такої готовності до самоорганізації, варто розповісти докладніше про те, що і як потрібно сортувати для більш раціонального використання кожної окремої фракції вмісту сміттєвого відра.

 

Класифікація відходів

Виходячи з нашого досвіду, в сміттєвому відрі середньостатистичного міського жителя України відходи представлені в пропорції на рис.1.

Medal 2014

 

Как сообщил Оргкомитет Украинской народной премии ( ukrainian-choice.com ):

По результатам независимого рейтингового исследования в рамках «Народного голосования - 2014» наша компания получила наибольшее количество голосов и победила в номинации:


Waste Management Systems - "Лучшая компания по сбору и утилизации отходов 2014 года"

 

Мы благодарим за победу и народное признание украинцев!

 
Cover JKG1Органічні відходи можуть і повинні приносити користь, а не шкоду, як зараз це простежується в населених пунктах України. Стаття висвітлить особливості процесу збирання та переробки органічних відходів, а також беззаперечно аргументує необхідність роботи з цим видом відходів уже сьогодні.

Щорічно близько 30% виробленого у світі продовольства втрачається або викидається. У грошовому еквіваленті цей обсяг дорівнює 1 трильйону доларів. Це дані фахівців Продовольчої і сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (ФАО).

Щодня міські жителі викидають величезну кількість органічних відходів у звичайний контейнер, призначений для ТПВ. За нашими оцінками це близько 30% за вагою від загального обсягу відходів, які в цілому опиняються в контейнері. І в рамках кожних 100 тонн ТПВ, органіка становить не менше 30 тонн.

Якщо ми припустимо, що в Києві створюється не менше 2 000 тонн відходів у день, то можна з великою часткою впевненості сказати, що близько 600 тонн органічних відходів потрапляє туди, де не є бажаною їхня присутність.

Майже одна третина всіх продуктів псується до споживання або взагалі викидається. Це недозволена розкіш, оскільки веде до втрат трудових, водних, енергетичних, земельних та інших ресурсів, що йдуть на утилізацію зіпсованого продовольства. І це не говорячи про викиди парникових газів в атмосферу, які є результатом гниття продовольства на сміттєвих звалищах. ч им є втрати продовольства та харчові відходи?