Органіка – «лікує» та «калічить»

Cover JKG1Органічні відходи можуть і повинні приносити користь, а не шкоду, як зараз це простежується в населених пунктах України. Стаття висвітлить особливості процесу збирання та переробки органічних відходів, а також беззаперечно аргументує необхідність роботи з цим видом відходів уже сьогодні.

Щорічно близько 30% виробленого у світі продовольства втрачається або викидається. У грошовому еквіваленті цей обсяг дорівнює 1 трильйону доларів. Це дані фахівців Продовольчої і сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (ФАО).

Щодня міські жителі викидають величезну кількість органічних відходів у звичайний контейнер, призначений для ТПВ. За нашими оцінками це близько 30% за вагою від загального обсягу відходів, які в цілому опиняються в контейнері. І в рамках кожних 100 тонн ТПВ, органіка становить не менше 30 тонн.

Якщо ми припустимо, що в Києві створюється не менше 2 000 тонн відходів у день, то можна з великою часткою впевненості сказати, що близько 600 тонн органічних відходів потрапляє туди, де не є бажаною їхня присутність.

Майже одна третина всіх продуктів псується до споживання або взагалі викидається. Це недозволена розкіш, оскільки веде до втрат трудових, водних, енергетичних, земельних та інших ресурсів, що йдуть на утилізацію зіпсованого продовольства. І це не говорячи про викиди парникових газів в атмосферу, які є результатом гниття продовольства на сміттєвих звалищах. ч им є втрати продовольства та харчові відходи?

Втрати продовольства та харчові відходице зменшення обсягів призначеного для споживання людиною продовольства на послідовних етапах продовольчого ланцюга.

Наприклад, їжа, придатна для споживання людиною, але не вжита, оскільки зіпсувалася або була відбракована магазином чи споживачами, називається харчовими відходами. Відходи можуть утворюватися в результаті:

– надто жорстких або неправильно трактованих норм маркування дати,

– неправильного зберігання, купування чи приготування.

Наприклад, коробка з бананами, покритими коричневими цятками, яка викинута магазином, вважається харчовими відходами. я кий же негативний ефект у тому, що органічні відходи потрапляють в один контейнер з ресурсно-цінними компонентами (вторсировиною)? п о-перше, відбувається забруднення вторинної сировини, яка могло б ще не один раз принести користь у процесі подальшого перероблення. Крім цього, практично повністю стає непридатним папір і картон. Відповідно про їх вторинне використання взагалі не мовиться.

Це, у свою чергу, призводить до того, що потрібно «пиляти» нові дерева, збільшуються обсяги відходів, які необхідно захоронювати, зменшується термін експлуатації полігонів тощо. п о-друге, органічні відходи – дуже якісна сировина для виготовлення компосту. Його можна було б використовувати для підживлення та збагачення ґрунтів. Але процедура відділення органічних відходів від вторинної сировини на сміттєсортувальному заводі – трудомісткий, малоефективний та дорогий процес. п о-третє, коли органічні відходи накопичуються вкупі в одному контейнері з усіма іншими відходами, то вони видають досить стійкий гнильний запах, утворений в процесі гниття фільтрат знищує самі контейнери, скорочуючи термін їхньої служби. Тепер слід наголосити на тому, яку користь могли б приносити органічні відходи в нашій життєдіяльності.

Як зазначено вище, органічні відходице дуже якісна сировина для удобрення ґрунтів і в найгіршому вигляді (технічний компост) можуть бути хорошим засобом для рекультивації технічно забруднених територій. Найпоживнішим видом органіки є харчові відходи, утворені зі шкірки овочів і фруктів. У шкірці міститься значно більше вітамінів та інших корисних речовин, ніж у плодах. п оради: Улітку харчові відходи використовувати досить просто. Закладаєте їх в компостну купу або мульчируєте ними грядки (зверху прикрийте травою). Узимку складайте харчові відходи в компостну купу, якщо живете на дачі чи в приватному будинку.

Поліпшення розвитку рослин і підвищення врожайності в багатому органікою ґрунті відбувається з двох причин. п о-перше, у результаті розкладання органічних залишків у ґрунті утворюєтьсяshema delenia musora шар гумусу. Він пухкий і повітропроникний, що покращує розвиток коренів. У гумусі міститься велика кількість поживних мінеральних елементів, необхідних для живлення рослин. Він накопичує та довго зберігає вологу, необхідну для росту рослин. п о-друге, при розкладанні органіки виділяється вуглекислий газ, який становить половину всього раціону живлення рослин. Його рослини споживають за допомогою листів і дають високий урожай. я кі ж висновки можна зробити з вищесказаного та які дії виконати для зміни ситуації зі збором, транспортуванням і переробкою органічних відходів в у країні?

У першу чергу потрібно зробити все можливе для відділення органічних відходів від решти всього сміття на ПЕРШОМУ етапі їх збору! Іншими словами, органічні відходи потрібно збирати в окремий контейнер вже в себе в квартирі або в будинку. Надалі харчові та органічні відходи повинні потрапляти в спеціальний (окремий) контейнер на прибудинковій території. І, звичайно, вивозитися транспортним засобом, обладнаним спеціально для вивезення органічних відходів. Також дуже важливо розуміти, що зберігання на прибудинковій території та вивезення таких відходів спеціальним транспортом коштує істотно дорожче, ніж зазначені дії з ТПВ. Тобто тариф на поводження з органічними відходами має бути істотно вище, ніж тариф на поводження з ТПВ (саме так і відбувається в країнах Європейського союзу).

Наступним кроком має бути створення спеціалізованих підприємств із переробки органічних відходів. І тут будуть хороші ті варіанти, які не вимагатимуть значних капіталовкладень на першому етапі. Наприклад, виготовлення технічного компосту, потреба в якому дуже висока в Україні. Держава, у свою чергу, повинна субсидіювати (звільняти від податків, наприклад) підприємства, які займаються діяльністю у сфері поводження з органічними відходами. Відокремлювати та якісно поводитися з органічними відходами це значить економити величезні ресурси в найближчому майбутньому!

 

МИКИТО ГРОМИКО, Генеральний директор компанії "WASTE MANAGEMENT SYSTEMS"